KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398281
nr 1239 8281
Gunela Ã…hrberg
(1930-2008), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -71. Motivet: 31x37 cm
Gunela Åhrberg, svensk bildkonstnär född 1930, död 2008.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:26:27
100 kr
200 kr
Gunela Ã…hrberg
Läs mer om Gunela Ã…hrberg